Poniedziałek, 3 czerwca 2024

imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

RSS

Optymizm ułatwia życie

09.01.2002 00:00
Ponad tydzień temu witaliśmy nowy rok z butelką szampana w ręku. Czy 2002 rok będzie lepszy od poprzedniego? Trudno prorokować. Jednak wielu raciborzan z optymizmem stara się wkroczyć w kolejne 365 dni w swoim życiu.

Agnieszka Bolingier

Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy. Liczę też na to, że zmniejszy się bezrobocie w naszym mieście i będzie mniej wypadków na drogach. Myślę, że rok 2001 nie był najgorszy, ale mógł być lepszy. Mam też nadzieję, że ludzie będą szczęśliwsi i nie będzie wojen na całym świecie.

Patrycja Iwanicka

Mam nadzieję, że ten rok będzie zdecydowanie lepszy, bo może uda się ludziom zmienić powietrze. Liczę na to, że zaczną dbać o środowisko. Musi być lepiej.

Piotr Żymełka

Ten rok będzie lepszy od tamtego, ponieważ: będę mógł poznać nowych przyjaciół, będę miał nowe przygody, będę o rok starszy, będę chodził do nowej klasy i odbędą się Mistrzostwa Świata w Korei Południowej i Japonii.

Urszula Zippel, nauczycielka

Nowy rok witam zawsze z nadzieją i optymizmem. Tegoroczny przywitał nas piękną białą zimą, która przyniosła radość dla dzieci i narciarzy. Myślę, że piękna zima jest zapowiedzią równie pięknego lata. Mimo trudności, dziury w budżecie, nowy rok będzie lepszy, jeśli my będziemy lepsi dla siebie i innych.

Teresa Hamczyk, nauczycielka

Uważam, że nowy rok będzie lepszy od poprzedniego. Myślę tak wbrew prognozom polityków, którzy straszą nas zaciskaniem pasa i dziurą w budżecie. Myślę, że zawsze trzeba mieć nadzieję i wierzyć, że będzie lepiej. Optymizm ułatwia życie.

Robert Dengel

Myślę, że ten rok będzie tak samo dobry jak poprzedni. Ale może być też lepszy. Chciałbym mieć lepsze wyniki w szkole. Mam nadzieję, że będę miał dużo szczęścia. Podobał mi się tamten rok dlatego, że miałem dobre oceny.

  • Numer: 2 (510)
  • Data wydania: 09.01.02