Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Polska Cerekiew ma nowego włodarza gminy

17.11.2015 00:00 red

Wójtem w gminie Polska Cerekiew został Piotr Kanzy, wybrany przez mieszkańców w wyborach uzupełniających, 25 października br. W nowe obowiązki wdrażał się przez ostatnie dwa miesiące, po śmierci Krystyny Helbin. Piotr Kanzy (34 lata), pochodzi z Zakrzowa, ale od kilku lat mieszka z żoną Sylwią w Polskiej Cerekwi. Z wykształcenia informatyk, ukończył Politechnikę Opolską na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki. Od września 2006 r. pracuje w urzędzie gminy, gdzie zajmował się sprawami informatycznymi, promocją samorządu, pozyskiwaniem środków unijnych oraz działalnością w Centrum Kultury.

– Daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania. Dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki wykonywać sumiennie i należycie, a danego mi zaufania nie zawieść. Zobowiązuję się pracować najlepiej jak potrafię, by spełnić Państwa oczekiwania. Wspierają mnie wspaniali ludzie, którym leży na sercu dobro naszej gminy i jej mieszkańców. Wspólnie czeka nas dużo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy – dziękował nowy wójt za wybór, na łamach Informatora Społeczno-Kulturalnego „Florian”.

  • Numer: 14
  • Data wydania: 17.11.15
Czytaj e-gazetę