Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Kabaret Smile rozbawi wodzisławską publiczność

Start 11.06.2021 o godz. 17:30 cena biletu: 70 zł

Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego ze swoim najnowszym programem „Tu i Teraz”. Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury 11 czerwca, w piątek, na godzinę 17:30. Szykuje się niezapomniany wieczór pełen humoru na najwyższym poziomie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie - to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. - Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą. Sprawdź sam, jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz” - przekonują artyści.

Z uwagi na wprowadzenie dodatkowych obostrzeń w walce z wirusem COVID-19 przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego, Wodzisławskie Centrum Kultury przenosi występ Kabaretu Smile z 29 kwietnia na 11 czerwca, godzina 17:30 oraz 20:30

Bilety w cenie 70 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma konieczności wymiany biletów. Kasa WCK do odwołania nieczynna.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

/Materiały prasowe/