Piątek, 20 maja 2022

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

RSS

Kabaret Paranienormalni w Raciborskim Centrum Kultury

Start 14.11.2021 o godz. 16:00 cena biletu: 60 zł

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza 14 listopada o godzinie 16.00 na występ Kabaretu Paranienormalni w programie Bez znieczulenia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

14.11.2021r. godz. 16:00

RCK RDK - sala widowiskowa

ul. Chopina 21, 47-400 Racibórz

Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/151297 

/Materiały prasowe/