środa, 22 marca 2023

imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

RSS

Gala "Trzy Rubiny-Trzy Gminy"

Start 25.11.2022 o godz. 17:00 wstęp wolny

"Trzy Rubiny-Trzy Gminy" - tak postanowiono nazwać wspólną inicjatywę Baborowa, Branic i Kietrza.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podobno nigdy nie osiągnięto niczego wielkiego bez entuzjazmu. Entuzjaści są wśród nas - mijamy ich na ulicach, wymieniamy się spojrzeniami, podajemy im dłonie. I rzadko, chyba zbyt rzadko, doceniamy ich tak, jak na to w pełni zasługują. Nieczęsto dziękujemy za ich społeczne zaangażowanie, przechodzimy do porządku dziennego nad odwagą tych, którzy postanowili spróbować własnych sił w jakiejś dziedzinie, uznajemy za zwyczajne dokonania w istocie będące innowacyjnymi.

Chcemy to zmienić. I chcemy to zrobić wspólnie z Państwem. To Wy, Mieszkańcy Trzech Gmin, możecie zaproponować Ludzi Aktywnych, których dostrzegacie w swoim otoczeniu. A my, Włodarze tych Gmin i inicjatorzy tego przedsięwzięcia, nagrodzimy Ich symbolicznymi Rubinami, wyróżnieniami dla najbardziej Aktywnych spośród nas, a stanie się to podczas uroczystej Gali "TRZY RUBINY-TRZY GMINY".

Chcielibyśmy, aby wydarzenie to było cykliczne, by odbywało się co rok i stało się znakiem rozpoznawczym Baborowa, Branic i Kietrza. Gmin, które doceniają pasję, odwagę, pracowitość i altruizm.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu i współuczestniczenia w nim!

Już dziś zgłoś swojego kandydata do nagrody Trzy Rubiny – Trzy Gminy za pomocą formularza online dostępnego pod adresem: https://forms.gle/tnfGMaY2eZyu9gCp7

/Materiały prasowe/