Niedziela, 17 października 2021

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

„Biblioteka zaprasza na spektakl - Kawaler”

Start 14.08.2021 o godz. 19:00 wstęp wolny

Będziesz się śmiać… Raciborska biblioteka zaprasza do Letniego Teatru na Schodach na „Kawalera” w wykonaniu Pjotera. Spektakl łączący improwizowany storytelling, muzykę elektroniczną i sporą dawkę humoru odbędzie się 14 sierpnia (sobota) o godzinie 19.00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pjoter to solowy projekt znanego już raciborskiej publiczności lidera Muzikantów (wystąpili w Letnim Teatrze na Schodach 30 lipca tego roku). Pod pseudonimem Pjoter kryje się Piotr Chlipalski - performer, fotograf, producent, twórca ruchomych obrazków (video, animacja, mapping); pomysłodawca i dyrektor festiwalu artystów ulicy Ulicznicy; współzałożyciel formacji Muzikanty.

O czym jest „Kawaler”?

Amant, absztyfikant, nieżonaty, singiel? Ten, który wiecznie poluje na miłość, jednocześnie desperacko próbując zachować swoje święte rytuały codzienności. Jak bardzo można być samotnym w otoczeniu pięknych kobiet (przystojnych mężczyzn?) – zawsze jednej, do czasu gdy nie będzie to następna, następny? No, tak maksimum dwie? Jakich trzeba poświęceń, by być tylko z jednym na wyłączność? I czy to w ogóle możliwe, by kochać tylko jedną?

Będziesz się śmiać… prawdopodobnie. Istnieje szansa, że będziesz razem z innymi śpiewać. Może się zdarzyć, że będziesz tańczyć.

14 sierpnia, godz. 19.00 – Biblioteka, ul. Kasprowicza 12

Fot. Joanna Rafalska

źródło: MiPBP w Raciborzu