imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Nieudany start Zorzy

01.10.2019 00:00 sub

SIATKÓWKA – I liga śląska kobiet

Od porażki ligowej rozgrywki w I Lidze Śląskiej Kobiet rozpoczęły siatkarki wodzisławskiej Zorzy, które w sobotnim meczu przegrały na własnym parkiecie z zespołem z Pszczyny w trzech setach. Od początku spotkania na boisku toczyła się wyrównana gra, jednak w końcówce pierwszej odsłony lepsze okazały się przyjezdne, które triumfowały do 22. W drugiej partii emocji było jeszcze więcej, jednak w rozstrzyganej na przewagi końcówce szalę zwycięstwa przechyliły na swoją stronę zawodniczki z Pszczyny. Również w trzecim secie wodzisławianki prowadzone przez trenera Andrzeja Brzezinkę nie były w stanie pokonać rywalek, które zwyciężyły do 20, a w całym spotkaniu 0:3.(rafbl)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (22:25, 28:30, 20:25)

• Numer: 40 (984)
  • Data wydania: 01.10.19