imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Przerwany mecz na Bogumińskiej

17.04.2018 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

Odra Wodzisław zremisowała 1:1 z Gwiazdą Skrzyszów. Wodzisławianie zdobyli dopiero drugi punkt wiosną. Gwiazda, która przed tygodniem pokonała lidera, tym razem nieco zawiodła.

Gola otwierającego wynik meczu w 31. minucie zdobył Kamil Baranek. 10 minut później wyrównał Grzegorz Gojny. Jak się okazało, remisowy rezultat utrzymał się do końca meczu.

W drugiej połowie spotkanie zostało na kilka minut przerwane. Ultrasi Odry Wodzisław odpalili zabronione na stadionach race dymne, z których dym spowił boisko i sędzia Robert Boruta nie miał innego wyjścia. Kiedy widoczność na placu gry wróciła do normalności, spotkanie zostało wznowione. (art)

Odra Wodzisław 1:1 Gwiazda Skrzyszów

Bramki: Gojny (41.) - Baranek (31.)

Odra: Waczawiec, Górnicki, Gać, Krzyżok, Włoczyk, Czogalik, Markiewicz (75. Rogalski), Stachoń, Witek, Klimczak, Gojny (Borowiec).

Gwiazda: Wątroba, Kuźdub, Mitko (87. Wuwer), K. Oślizło, W. Oślizło, Szuła, Lubszczyk, Woźnica, Szczerbiak, Porwoł, Baranek.

• Numer: 16 (909)
  • Data wydania: 17.04.18