Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Płomień Połomia „na piątkę”

14.03.2017 00:00 red.

Pierwszy mecz rundy wiosennej drużyna Płomienia Połomia wygrała z Wichrem Wilchwy 5:1.

Na pierwszą bramkę zgromadzeni na trybunach kibice musieli czekać do drugiej połowy meczu, a dokładnie do 52. minuty, kiedy do siatki Wichra trafił Łukasz Matuszek. 3 minuty później za sprawą pięknej bramki Konrada Cieślaka, zdobytej z połowy boiska Płomień Połomia prowadził już 2:0. Piłkarze Wichra strzelili swojego jedynego gola w 57. minucie, w okienko bramki Płomienia trafił Dawid Kubica. Rezultat 2:1 nie utrzymał się na tablicy wyników zbyt długo. W 71. minucie gospodarze strzelili swojego trzeciego gola, a jego autorem ponownie był Matuszek. Po upływie kolejnych 2 minut było już 4:1, po trafieniu Adama Uchera. Ostatecznie sobotnie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1, a kanonadę zakończył Tomasz Siegmund.