imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Dąb zbyt twardy dla Naprzodu

01.09.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa - grupa 3 Katowice

W niedzielne przedpołudnie na boisku w Rydułtowach, beniaminek tegorocznych rozgrywek ligi okręgowej, miejscowy KS Naprzód Rydułtowy zmierzył się z GKS Dąb Gaszowice. Przyjezdni nie mieli litości dla gospodarzy, wygrywając 0:6. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu gospodarze otrzymali puchar oraz dyplom z okazji awansu do ligi okręgowej. Od początku spotkania można było zauważyć przewagę drużyny gości, która cały czas atakowała bramkę przeciwników. Po 37. minutach gry swoją drużynę wyprowadził na prowadzenie Paweł Wieczorek, a następnie w 41. minucie podwyższył wynik spotkania. Na przerwę drużyna gości z Gaszowic schodziła z zapasem dwóch bramek. Druga odsłona meczu, tak jak pierwsza rozgrywana była pod dyktando podopiecznych trenera Zdzisława Marszolika. W 56 minucie spotkania festiwal strzelecki rozpoczął Radosław Szpak, który trzykrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Trzecim zawodnikiem, który wpisał się na listę strzelców został Grzegorz Brózda.

ACH

KS Naprzód Rydułtowy - GKS Dąb Gaszowice 0:6

Bramki:  Paweł Wieczorek 37., 41., Radosław Szpak 56., 76., 89.,Grzegorz Brózda 74.

Żółte kartki: Kamil Dziok 11., Tomasz Lemiesz 70. ( obaj KS Naprzód Rydułtowy)

KS Naprzód Rydułtowy: Tomasz Brzoza, Mateusz Wolski, Kamil Dziok, Łukasz Postawka, Michał Stajer, Aleksander Szweda (75. Rafał Miera), Patryk Margeciok ( 68. Karol Dzierżęga), Kamil Elias ( 86. Michał Gwoździk), Tomasz Lemiesz, Damian Pierścionek (60. Kamil Budka), Bartłomiej Pietrasz oraz Kamil Jurecki. Trener: Dominik Pluta, masażysta: Rafał Kotala, obsługa medyczna: Lidia Fingas, kierownik drużyny: Lucjan Nowak.

• Numer: 35 (772)
  • Data wydania: 01.09.15