Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Barbara Magiera pokonuje rywali w pierwszej turze

18.11.2014 00:00 red

RADLIN

Znamy wyniki wyborów na urząd burmistrza Radlina ze 100 proc. obwodowych komisji wyborczych. Są to jeszcze wyniki nieoficjalne, ale wynika z nich, że Barbara Magiera ponowie została burmistrzem Radlina. Uzyskała 59,83 proc. głosów. Piotr Cybułka zdobył 29,85 proc., a Dawid Topol 10,31 proc.

(mak)



Barbara Magiera
Cieszę się ogromnie z wyniku, z rozstrzygnięcia w pierwszej turze. Czuję dużą odpowiedzialność. Mieszkańcy obdarzyli mnie kredytem zaufania, a z kredytów należy się rozliczać. Na razie chcę powiedzieć dziękuję, postaram się pracować tak, jak do tej pory. Będziemy zmierzać do tego, by kolejna kadencja została zakończona dobrym bilansem. A co złożyło się na ten wynik? Myślę, że mieszkańcy dostrzegli, że to, co obiecaliśmy, zostało zrealizowane, że dotrzymaliśmy słowa. Inwestycji w tej kadencji było sporo, szczególnie rozbudowa przedszkola w Biertułtowach i budowa kompleksu szkolno-przedszkolnego na Głożynach, a także budowa tężni, przy której mieszkańcy chętnie się spotykają.

Piotr Cybułka
Wszystkim mieszańcom Radlina, którzy oddali na mnie głos i głosowali na kandydatów na radnych Ruchu Demokracji Lokalnej serdecznie dziękuję. Jest nas nadal dużo, lecz nie na tyle, by zmieniać oblicze tego miasta, które jest poukładane od wielu i na wiele lat. Jeszcze raz dziękuje i życzę wszelkiej pomyślności wam i waszym bliskim.

Dawid Topol
Serdecznie gratuluje pani burmistrz i życzę tego, by spełniła wszystkie obietnice. Ja natomiast cieszę się, że udało się nam poprowadzić kampanię tylko pozytywną, że możemy dzisiaj wyjść ze spokojem na ulice i żyć normalnie.


Skład nowej rady miasta w Radlinie:

Radlin Naszym Domem
Stefan Lukoszek
Piotr Hetman
Bolesław Mika
Wiesław Polnik N
Andrzej Menżyk
Anna Muszer
Ewa Szulik N
Adam Cyran N
Agata Strójwąs N
Aleksander Żmijewski
Ludwik Blanik
Gabriela Chromik

Ruch Demokracji Lokalnej
Andrzej Gaca
Joanna Fejkiel N

KWW Andrzej Likos
Andrzej Likos

N - nowy radny

  • Numer: 46 (731)
  • Data wydania: 18.11.14
Czytaj e-gazetę