imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Potrafią się bić jak mało kto

10.10.2006 00:00
21 medali dla zawodników Stowarzyszenia Dalekowschodnich Sztuk Walki „Tao”.
Kolejny fantastyczny wynik osiągnęli zawodnicy Stowarzyszenia Dalekowschodnich Sztuk Walki „Tao” na zawodach Pucharu Polski WuShu w Warszawie. Turniej odbył się w dniach 30 września - 1 października i przyniósł radlińskim zawodnikom aż 21 miejsc medalowych. Ponadto aż trzech zawodników otrzymało prestiżowe wyróżnienia.

I miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli: Agnieszka Widerska (7-8 lat), Katarzyna Muras (15-16 lat), Mirela Kubica (11-12 lat), Małgorzata Marszałek (9-10 lat), Krzysztof Cieślak (11-12 lat, waga -38 kg), Mateusz Nosal (9-10 lat, -30 kg) i Mateusz Węglorz (9-10 lat, -35 kg).

II miejsce wywalczyli następujący zawodnicy: Patrycja Wawoczny (9-10 lat), Kinga Michałek (17 lat OPEN), Agnieszka Cieślak (15-16 lat), Jakub Kolorz (11-12 lat, +46 kg), Bartosz Barczyk (9-10 lat, -35 kg), Damian Widerski (9-10 lat, -30 kg), Kamil Widawski (13-14 lat, -51 kg), Michał Gamoń (11-12 lat, -38 kg) i Przemysław Dróżdż (Sanshou -70 kg).

Trzecie miejsce zajęli: Sebastian Baron (11-12 kg; +46 kg), Krystian Skowroński (Sanshou: -80 kg), Paweł Pawlak (17 lat; -70 kg), Tomasz Stencel (-52 kg) i Jakub Widawski (11-12 lat; -38 kg). Dodatkowo Mirela Kubica otrzymała puchar dla najlepszej zawodniczki do 12 lat, Katarzynie Muras przyznano puchar dla najlepszej zawodniczki do 17 lat, a Krzysztof Cieślak otrzymał puchar dla najlepszego zawodnika do 12 lat.

Szkoleniowcem Stowarzyszenia Dalekowschodnich Sztuk Walki „Tao” jest Mirosław Barszowski.

• Numer: 41 (350)
  • Data wydania: 10.10.06