imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Relaks przy stole

09.05.2006 00:00
Majowy Turniej Tenisa Stołowego.
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Relaks” i wodzisławski Urząd Miasta zorganizowali Majowy Turniej Tenisa Stołowego. Zawody odbyły się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 w Wodzisławiu. Startowało 38 tenisistów.

W najmłodszej kategorii do 15 lat wygrał Paweł Sachs. Drugi był Martek Kubica, a trzeci Kamil Woźny. W kategorii od 16 do 40 lat w finale spotkali się Bogusław i Jacek Balawajderowie. Lepszym okazał się ten pierwszy, a trzecią pozycję zajął Robert Musur. W kategorii od 41 do 60 lat najlepszy okazał się Marek Kaczorek. Tuż za nim uplasowali się Krzysztof Badowski i Sławomir Marzec. W najstarszej kategorii Antoni Szwab nie miał sobie równych. W finale wygrał z Janem Piecowskim ze Szczerbic, a trzecią lokatę zajął Stanisław Stebel.

W otwartej kategorii zwyciężył, podobnie jak w swojej kategorii wiekowej, Bogusław Balawajder. Drugi był Sławomir Marzec, a trzeci Marek Kaczorek.

Kolejny turniej tenisa stołowego odbędzie się 20 maja w ramach Miejskiego Zlotu dla członków niezrzeszonych wodzisławskich TKKF-ów.