Poniedziałek, 20 maja 2024

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

„Trójka” najlepsza

26.04.2005 00:00
Trzy wodzisławskie gimnazja wystartowały w zorganizowanym po raz dziewiąty przez MOSiR Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Zawody odbyły się w Gimnazjum nr 3.
Gimnazjalistki z „Trójki” po raz kolejny okazały się bezkonkurencyjne dla swoich rywalek z Wodzisławia. Wysoko wygrały oba swoje mecze pokonując Gimnazjum nr 1 2:0 (w setach 25:12, 25:12) oraz z Gimnazjum nr 2 również 2:0 (w setach 25:12, 25:13). Gimnazjum nr 1 wygrało z Gimnazjum nr 2 w stosunku 2:0. W turnieju zwyciężyło więc Gimnazjum nr 3, drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 a trzecie - Gimnazjum nr 2. Zwycięska drużyna grała w składzie: Justyna Selwa (kapitan), Judyta Ogerman, Sylwia Markiewicz, Karolina Mrówka, Marzena Garbacz, Sylwia Mrózek, Żaneta Goik, Wiktoria Szlachta, Agnieszka Morawiak, Dagmara Nowicka. Zespół do zawodów przygotowywał Mariusz Lechowicz. Zawodniczki otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez MOSiR.