Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Dobra postawa

01.10.2003 00:00
Klub sportowy T.K.K.F. „Relaks” z Wodzisławia wziął udział w turnieju Grand Prix w Rybniku, zaś następnego dnia tenisiści pojechali na mistrzostwa Chorzowa.
W kategorii do 20 lat na podium stanął jedynie Paweł Balawajder, w kategorii do 40 lat było już lepiej: I miejsce zajął Jacek Balawajder a II - Bogusław Balawajder. Za to niewątpliwie kategoria powyżej 40 lat należała do naszych zawodników: I - Janusz Makowski III - Wojciech Kaptur IV - Krzysztof Badowski, V - Leszek Górka, zaś VI - Stanisław Tutak. Rozegrano również kategorię „Open”,  gdzie mogli wystąpić wszyscy nasi zawodnicy biorący udział w Grand Prix. Bogusławowi i Jackowi Balawajderom zabrało niewiele aby uplasować się na miejscach medalowych, ostatecznie zajęli kolejno IV i V miejsce.

W niedzielnym turnieju o mistrzostwo Chorzowa zawodnicy również pokazali dobrą postawę mimo, że jedyne miejsce na podium wywalczył Janusz Makowski. Zabrakło szczęścia Wojciechowi Kapturowi który w kategorii powyżej 50 lat zajął czwarte miejsce. Takim samym miejscem może również pochwalić się Wojciech Kaczorek w kategorii „Open”. Inni zawodnicy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce.