Niedziela, 14 sierpnia 2022

imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

RSS

Patrol

To on pobił didżeja z Jastrzębia

01.09.2016 12:47 | 8 komentarzy | acz

Za zgodą Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju, publikujemy wizerunek i dane osobowe osoby podejrzanej o śmiertelne pobicie 40-latka.

To on pobił didżeja z Jastrzębia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielę, około godziny 14.00 oficer dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał informację o poważnie rannym 40-latku, znalezionym w pobliżu baru na osiedlu Przyjaźń. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie walczy o życie. Zajmujący się sprawą policjanci ustalili, że obrażenia, których doznał jastrzębianin, powstały najprawdopodobniej w wyniku pobicia. Kryminalni szybko wpadli na trop osoby, która ma związek ze sprawą. To 27-letni jastrzębianin Adrian SMOŁKA. Wizerunek i dane osobowe mężczyzny publikujemy za zgodą prokuratury.

Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu 32 478 72 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997.

[AKTUALIZACJA] Pobity didżej zmarł dziś w szpitalu w Cieszynie. Poszukiwania sprawcy zostały odwołane, bo podejrzany Adrian S. zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju. Usłyszał tam zarzut uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu za go nawet 12 lat więzienia.