Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Patrol

Szarpanina w sklepie przy ulicy Młyńskiej w Raciborzu. 21-latka nie chciała zapłacić za zakupy

11.10.2021 10:14 | 1 komentarz | żet

Świadek zatrzymał kobietę, która nie zapłaciła za zakupy i wyszła ze sklepu. Kobieta zaczęła być agresywna. Wkrótce na miejscu zjawiła się policja.

Szarpanina w sklepie przy ulicy Młyńskiej w Raciborzu. 21-latka nie chciała zapłacić za zakupy
21-letnia raciborzanka trafiła do policyjnego aresztu. - Teraz grozi jej nawet 10 lat pobytu w więzieniu - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w sklepie spożywczym przy ul. Młyńskiej w Raciborzu 6 października około godz. 12.25 - Jak ustalili, mundurowi 21-letnia kobieta, będąc na terenie sklepu próbowała dokonać kradzieży artykułów spożywczych i papierosów o wartości 136 złotych. Gdy opuściła, sklep nie płacąc za skradziony towar, została ujęta przez mężczyznę, który był świadkiem zajścia. Kobieta, by uniknąć odpowiedzialności karnej, zaczęła być agresywna i używając siły fizycznej oraz gróźb chciała pozostać w posiadaniu przywłaszczonego towaru - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Wkrótce na miejsce dotarli policjanci. Mundurowi zatrzymali agresywną złodziejkę. Zarzuca się jej kradzież rozbójniczą. Maksymalny wymiar kary za popełnienie tego przestępstwa to dziesięć lat więzienia.