Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Patrol

Kierowcy żółtego punto nie udało się złapać

01.06.2021 12:57 | 2 komentarze | art

Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach z siedzibą w Rogowie prowadzą postępowanie w kierunku ustalenia, kto kierował żółtym fiatem punto, który wczoraj nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekł przed patrolem policji w Lubomi. 

Kierowcy żółtego punto nie udało się złapać
Auto zostało porzucone na łące na pograniczu Pogrzebienia i Kornowaca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W dniu wczorajszym nie udało się odnaleźć tego kierowcy, dlatego funkcjonariusze Komisariatu Policji w Gorzycach prowadzą dochodzenie mające na celu ustalić, kto kierował samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej - mówi mł. asp. Patryk Błasik. Jak dodaje, policja szybko ustaliła właściciela pojazdu. - Prawdopodobnie to jednak ktoś inny w tym momencie kierował tym samochodem - mówi Błasik. 

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło wczoraj, tj. 31 maja przed godz. 10.00. Jak poinformował nas świadek zdarzenia, kierowca żółtego fiata punto, jadąc ul. Mickiewicza w Lubomi i Potoki w Pogrzebieniu, w pewnym momencie zjechał na przydrożną łąkę w pobliżu wiaty odpoczynkowej i zbiegł do pobliskiego lasu. Jak się okazało, gonił go patrol policji. Pisaliśmy o tym tutaj: Lubomia, Kornowac: Na widok patrolu policji kierowca fiata porzucił auto i uciekł do lasu. Trwają jego poszukiwania.