Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Patrol

Ten mężczyzna mógł włamać się na konta bankowe. Rozpoznajesz go?

27.06.2018 14:11 | 0 komentarzy | acz

Śledczy z Żor apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu przemysłowego. Podejrzewany jest on o przywłaszczenie dokumentów oraz kart płatniczych, a także kilku włamań na cudze konto.

Ten mężczyzna mógł włamać się na konta bankowe. Rozpoznajesz go?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie przywłaszczenia dokumentów i karty płatniczej oraz kilku włamań na konto. W ich toku zabezpieczyli m.in. monitoring z placówek handlowych, w których sprawca posłużył się kartą.

Osoba, której poszukują policjanci to mężczyzna w wieku ok. 25-30 lat, ok.180cm wzrostu, z widocznym zarostem na twarzy. Sprawca był ubrany w krótkie, jeansowe spodnie koloru zielonego, granatową, rozsuwaną bluzę z kapturem, z białymi ściągaczami i suwakiem. Pod bluzą miał białą koszulkę T-shirt z napisem "Survival" na wysokości piersi, umieszczonym na prostokątnym tle w barwach plam moro. Mężczyzna miał na sobie sportowe buty typu adidas, a na głowie dwukolorową czapeczkę bejsbolową z białym frontem, czarnym daszkiem i czarnym siatkowanym tyłem. Na czapce widniał na napis "West Coast California" w kolorze czarnym z trzema, czerwonymi paskami. Miał też czarną torbę podręczną typu saszetka.

Apelujemy o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy przywłaszenia mienia i włamania na konto bankowe. Kontakt pod numerem telefonu: (32) 47 88 337, (32) 47 88 232 lub (32) 47 88 200.