Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Patrol

Chcieli ich odwieźć po imprezie. On zabrał matce chevroleta

30.01.2018 11:35 | 9 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 30.01.2018 16:57

Dotarliśmy do nowych szokujących faktów dotyczących osiemnastki, po której zginęło dwóch nastolatków. Okazuje się, że młodym ludziom kilkukrotnie oferowano odwiezienie do domu.

Chcieli ich odwieźć po imprezie. On zabrał matce chevroleta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Jak się dowiedzieliśmy, impreza odbywała się w Leszczynach. Organizowało ją dwoje nastolatków, którzy świętowali swoje osiemnaste urodziny. Na imprezie obecne były trzy dorosłe osoby, które bawiącej się młodzieży kilkakrotnie oferowali odwóz do domu. – Mimo nalegania, nie dało się ich w żaden sposób zmusić do odwozu – mówi uczestnik imprezy. Urodziny zakończyły się o godzinie 1.00 w nocy. Do tego czasu na miejscu czekali rodzice solenizantki oraz rodzina solenizanta, którzy byli gotow do rozwiezienia towarzystwa. Uczestnicy późniejszego wypadku nie skorzystali z tej możliwości. Nie wsiedli również do pozostałych samochodów, które odwoziły w nocy gości. W pewnym momencie wyszli z imprezy.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, Dawid D. po wyjściu z imprezy poszedł do swojego domu i zabrał matce kluczyki do chevroleta. Zaczął rozwozić trójkę swoich kolegów. Kilka minut po godzinie 3.00 doszło do wypadku.

(acz)

KLIKNIJ>>> Koniec poszukiwań. Znaleziono ciało Dawida D. Nastolatek odebrał sobie życie

KLIKNIJ>>> Chcieli go odwieźć po imprezie. On ukradł matce chevroleta

KLIKNIJ>>> Aktualizowane szczegóły tragicznego powrotu z osiemnastki