Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Więcej nam do szczęścia nie trzeba

04.11.2008 00:00
Dużo ludzi, bramek, gazeta i telewizja – niczego nie brakowało na meczu Nędzy z Pietrowicami 4:2 (0:0).

To był zacięty i wyrównany mecz. W niedzielne popołudnie na trybunach wokół boiska pojawiło się mnóstwo kibiców. Jednak gra w pierwszej połowie nie zachwycała. Dużo fauli, żółta kartka zawodnika z Pietrowic, kilka zmarnowanych okazji i... zero bramek. Piłkarze rozstrzelali się dopiero po zmianie stron. Około 58 min przewagę Nędzy zaznaczył Michał Stroka, strzelając pierwszą bramkę. Ok. 65. min na 2:0 podwyższył Bronisław Kłosek. To widocznie zmotywowało piłkarzy gości do walki, bo już w 72. min kontaktowego gola dla Pietrowic zdobył Roman Kowalczyk. Zaledwie kilka minut później gospodarze odpowiedzieli bramką zdobytą przez Jacka Deptę. Około 84. min padła druga bramka dla Pietrowic w wykonaniu Gabriela Durschlaga. Na tym nie koniec emocji tego meczu. Pięknym zwieńczeniem okazał się gol Andrzeja Bulińskiego w 86. minucie. – Jestem bardzo zadowolony z tego meczu. Był bardzo wyrównany. Poza tym było dużo ludzi, bramek, gazeta i telewizja. Nic więcej nam do szczęścia nie potrzeba – podsumował niedzielne spotkanie zadowolony Gerard Przybyła, prezes LKS Baterex Nędza.

Nędza zagrała w składzie: Leszek Zając, Adam Chrząszcz, Tomasz Przeliorz, Damian Mrozek, Jacek Depta, Adrian Cichecki, Marcin Bochenek, Tomasz Czerny, Szymon Cichecki, Bronisław Kłosek, Michał Stroka.

Skład Pietrowic: Remigiusz Danel, Łukasz Bawoł, Daniel Koryciak, Roman Kowalczyk, Aleksander Pientka, Jacek Kosiba, Marcin Moskal, Kamil Trukała, Kamil Pierchała, Zdzisław Marszolik, Artur Schmidt, Gotard Wieder, Gabriel Durschlag, Paweł Filip, Artur Pączko.