Czwartek, 7 lipca 2022

imieniny: Estery, Metodego, Kiry

RSS

Wielka Gala JOHANN STRAUSS SHOW

Start 16.01.2022 o godz. 18:00 cena biletu: 130 zł

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Sttrauss Orkiestra.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełniają całość widowiska pozostawiając je nie zapomnianym.

W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru , Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Ponad 40 osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia. Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór !

W show biorą udział: 4 pary baletowe,

tenor: Olek Lanovyi,

sopran koloraturowy: Anastasia Kornatiak,

mezzosopran: Tatiana Wachnowska,

baryton : Mykola Kornatiak

dyrygent: wirtuoz skrzypiec - Andrij Bodnar

orkiestra : 30 osobowa Royal Strauss Orkiestra

dwoje konferansjerów

 

Bilety w cenie 130 zł do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/koncert/Wielka-Gala-Johann-Strauss-Show/Raciborz