środa, 28 lipca 2021

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

21.10.2018 07:00 | 1 komentarz | żet

Przed nami długi dzień wypełniony nerwową ciszą wyborczą oraz... wieczór pełen emocji, w trakcie którego zaprezentujemy wstępne wyniki wyborów w całym regionie.

Wybory samorządowe 2018. Najpierw głosowanie, a później wieczór wyborczy z Nowinami
fot. PKW
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

21 października o godz. 7.00 rozpoczęły się wybory samorządowe. Mieszkańcy całej Polski wybierają władze gmin, powiatów oraz województw. Przypominamy, że do godz. 21.00 nadal obowiązuje cisza wyborcza - w tym czasie zabroniona jest agitacja wyborcza.

Naszym Czytelnikom polecamy uważne śledzenie wiadomości publikowanych w portalu Nowiny.pl. W ciągu dnia będziemy informować Was o frekwencji wyborczej, natomiast o godz. 21.00 rozpoczniemy wieczór wyborczy z Nowinami.

Na początek pokażemy Wam, jak na wynik wyborów oczekują kandydaci na prezydenta Raciborza. W ciągu kolejnych godzin będziemy prezentować wstępne wyniki wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów w całym regionie (Racibórz, Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie-Zdrój, Żory, a także pozostałe gminy w powiatach raciborskim, rybnickim i wodzisławskim).

Jeśli możecie, zdrzemnijcie się w ciągu dnia, a wieczorem zasądźcie przed komputerami i dowiedzcie się jako pierwsi, kto wygrał wybory w Waszej gminie.

Czytaj podobne