Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Marian Wasiczek - właściwy kandydat na radnego powiatowego

12.10.2018 14:00 | 0 komentarzy | MP

Lista nr 10, pozycja nr 3

Marian Wasiczek - właściwy kandydat na radnego powiatowego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego jestem właściwym kandydatem na radnego powiatowego?

1. W czasie swojej kadencji dopilnuję, aby część kwoty 6 miliardów złotych przeznaczonej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju między innymi na modernizację dróg lokalnych, trafiła do powiatu raciborskiego w tym gminy Krzanowice.

2. Pragnę także dołożyć wszelkich starań, aby w miesiącach letnich poprawić komfort pacjentów Szpitala Rejonowego w Raciborzu - zarówno pacjentów pobytu ambulatoryjnego, jak również pacjentów korzystających z przychodni specjalistycznych. Znalezienie odpowiedniego rozwiązania pozwalającego na montaż sprzętu klimatyzacyjnego poprawi nie tylko komfort, ale przede wszystkim umożliwi szybszy powrót do zdrowia pacjentów przebywających w szpitalu.

3. Ze względu na wieloletni staż pracy w kulturze, postanowiłem umilić nieco pobyt turystom na Zamku Piastowskim w Raciborzu i będę wnioskował o możliwość zamontowania na terenie zamku systemu nagłośnienia, gdzie w czasie zwiedzania zamku czy spaceru po dziedzińcu z głośników popłynie muzyka klasyczna, podkreślająca charakter i ducha Zamku Piastowskiego.

To tylko niektóre z zagadnień, którymi chciałbym się zająć w czasie swojej kadencji.

Jestem kandydatem, który chce być blisko wyborców.

Pytania? Wątpliwości? Pozostaję do Państwa dyspozycji! Tel.: +48 886 259 012

Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

Ogłoszenie wyborcze