Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Michał Fita częstował kawą pracowników Eko-Okien oraz Rafako

04.10.2018 10:01 | 9 komentarzy | żet

Kandydat na prezydenta Raciborza Michał Fita razem ze swoimi kandydatami do rady miasta kontynuuje akcję "koFITAjm". W środę 3 października wybrali się na rondo Solidarności oraz skrzyżowanie ulic Głubczyckiej i Starowiejskiej, gdzie częstowali kawą pracowników Eko-Okien oraz mieszkańców Starej Wsi. Dziś (4 października) byli pod bramą Rafako oraz przy rondzie na ulicy Opawskiej (nieopodal Tesco oraz placu Konstytucji Trzeciego Maja).

Michał Fita częstował kawą pracowników Eko-Okien oraz Rafako
Kandydat na prezydenta Raciborza Michał Fita rozmawia z mieszkanką Raciborza. Za nimi stoją kandydaci do rady miasta Dawid Łomnicki i Józef Galli.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Spotykamy się z pozytywnym odbiorem. Ludzie zatrzymują się i rozmawiają z nami, oczekują zmian - mówi Józef Galli, kandydat do rady miasta z Komitetu Wyborczego Wyborców Michała Fity.

Pytamy Michała Fitę, czy nie obawia się zarzutów, że "koFITAjm" to wyłącznie wizerunkowa, a więc powierzchowna kampania wyborcza, nie sięgająca do konkretów.

- To nie jest tak. Ludzie mówią nam o realnych problemach. Na przykład dzisiaj młodzi mieszkańcy Brzezia powiedzieli nam, że w ich dzielnicy brakuje boiska o klasie Orlików. Wchodzimy też z cyklem spotkań z mieszkańcami na dzielnicach, ale mamy to zaplanowane na przyszłym tydzień - odpowiada M. Fita.

Kandydat na prezydenta Raciborza zapowiada intensyfikację swojej kampanii wyborczej w najbliższych dniach. - Nasza kampania będzie krótsza, ale bardziej intensywna. Braki budżetowe nadrabiamy kreatywnością i zaangażowaniem - dodaje.

Ludzie:

Józef Galli

Józef Galli

Radny Raciborza, szef komisji budżetu

Michał Fita

Michał Fita

Były wiceprezydent Raciborza