Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Dariusz Prus: wystartuję na prezydenta Wodzisławia

21.03.2018 09:52 | 17 komentarzy | mak

Dariusz Prus oficjalnie potwierdza, że zamierza ubiegać się o fotel prezydenta Wodzisławia Śląskiego. - Nie wyobrażam sobie, by Mieczysław Kieca rządził przez kolejne 5 lat - mówi przyszły kandydat.

Dariusz Prus: wystartuję na prezydenta Wodzisławia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na giełdzie kandydatów na prezydenta Wodzisławia Śląskiego często padało nazwisko Dariusza Prusa. Dziś samorządowiec oficjalnie potwierdził, że będzie się starał o urząd prezydenta miasta. - Zmiana jest konieczna - mówi Dariusz Prus. - Nie wyobrażam sobie, by Mieczysław Kieca rządził przez kolejne 5 lat. Stanę do rywalizacji - dodaje.

Przyszły kandydat podkreśla, że ma przygotowaną wizję rozwoju Wodzisławia, ale jej szczegóły przedstawi mieszkańcom podczas kampanii wyborczej.

Dariusz Prus ma 50 lat, jest radnym powiatowym, przez lata był związany z Platformą Obywatelską, ale 15 marca zrezygnował z członkostwa w partii. Obecnie jest członkiem stowarzyszenia "Głos Wodzisławski" i przewodniczącym klubu "Głos Pokoleń" w radzie powiatu wodzisławskiego. W latach 2010-2016 pełnił funkcję wicestarosty powiatu wodzisławskiego.   

Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Nowin Wodzisławskich.

Ludzie:

Dariusz Prus

Dariusz Prus

Były wicestarosta powiatu wodzisławskiego 

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.