Sobota, 1 czerwca 2024

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Michałek i Kłosek z medalami

22.12.2011 10:52 | 0 komentarzy | kozz

18 grudnia w hali sportowej GKS "Czarni" Bytom odbył się X Międzynarodowy Turniej "Hadaka Waza". W zawodach wzięło udział ponad dwustu zawodników wśród których nie zabrakło reprezentantów raciborskiego "Łamatora".

W grapplingu (dozwolone rzuty, duszenia i dźwignie) nie miał sobie równych Damian Kłosek i zdobył złoty medal w kategorii 85kg senior. Jego klubowy kolega Adam Wyżgoł nie osiągnął niestety miejsca medalowego i uplasował się na czwartej pozycji. Bardzo dobrą formę zaprezentował Filip Michalik w kategorii junior 62 kg full contact (dozwolone rzuty, duszenia, dźwignie oraz kopnięcia i uderzenia z pełną siłą) gdzie zdobył srebrny medal. Filip wygrał 3 walki przed czasem zmuszając swoich przeciwników do poddania natomiast w czwartej finałowej walce musiał uznać wyższość swego rywala - relacjonuje Tomasz Jabłonka, prezes Łamatora.