Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Martyna Pietroszek i Oliwia Witek z KS Ski Team Wodzisław Śląski z medalami w Zaolziu

23.10.2023 10:36 | 0 komentarzy | ska

Zawodniczki KS Ski Team z Wodzisławia Śląskiego zaliczyły udane występy na V Pucharze Prezesa ŚBZN w Zaolziu.

Zawodniczki KS Ski Team Wodzisław Śląski podczas zawodów w Zaolziu

Po kolejne znakomite wyniki na nartorolkach pojechały narciarki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, które zdobyły 2 medale i bardzo wysokie miejsca. - W grupie młodziczek na dystansie 5km złoto i srebro zdobył niezawodny duet Martyny Pietroszek i Oliwii Witek. 5. miejsce dołożyła jeszcze świetna Wiktoria Baszton - relacjonuje Krzysztof Skorupa z KS Ski Team Wodzisław.

W grupie dziewczyn starszych na 5. miejscu zawody ukończyła Amelia Pawlus. - Nasza najmłodsza zawodniczka w stawce "Nadzieje dziewczyn" Martyna Cholajda ukończyła bieg na 4. miejscu. W grupie dziewczyn młodszych 10. miejsce zajęła Alicja Kowalska - dodaje Krzysztof Skorupa. Zawodniczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartowały w ramach projektu: "Na nartorolkach biegam po Polsce" współfinansowanego przez Miasto Wodzisław Śląski.