Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Fatalna passa Górek Śląskich przerwana [ZDJĘCIA]

06.05.2023 20:03 | 2 komentarze | Qbik

Na boisku przy Tuwima w Raciborzu-Ocicach doszło do starcia pomiędzy LKS Wojnowice a LKS Górki Śląskie. Zespół gości miał wiele do udowodnienia swoim sympatykom. Nie zdobył bowiem punktów już od ośmiu kolejek!

Fatalna passa Górek Śląskich, które od ośmiu meczów nie zdobyły punktów została przerwana. Fot. Katarzyna Kubik

Oba zespoły dzieliła różnica trzech punktów na korzyść Górek. Wojnowice były dwunaste, Górki dziewiąte. Pierwsza odsłona pokazała, że wyżej notowany rywal grać potrafi, ale zawsze brakuje mu czegoś, by utrzymać prowadzenie. Tym razem się jednak udało. Zespół Górek dowiózł skromne prowadzenie jednym golem do połowy. W drugiej odsłonie kibice obejrzeli naprawdę dobry kawał piłki nożnej. Każda z drużyn zdobyła po dwa trafienia, dzięki czemu spotkanie zakończyło się rezultatem 2:3.

LKS Wojnowice - LKS Górki Śląskie 2:3 (0:1)

Bramki dla LKS Wojnowice: Paweł Zwierzyna, Mirosław Szurgacz

Bramki dla LKS Górki Śląskie: Tomasz Sobeczko, Mateusz Bęben, Jakub Pytel

LKS Wojnowice: Daniel Cimała, Patryk Halfar, Robert Halfar, Jakub Konopacki, Piotr Lazar, Tomasz Marcinek (Gracjan Piasny), Filip Myszogląd, Adam Wolnik (Mirosław Szurgacz), Mateusz Wolnik (Łukasz Wojteczek), Kamil Zawieja (Szymon Matczak), Paweł Zwierzyna

Zawodnicy rezerwowi: Szymon Świętek, Dominik Swoboda

Trener: Paweł Zwierzyna

LKS Górki Śląskie: Piotr Badura, Mateusz Bęben, Łukasz Czerny, Andrzej Mazurek, Krzysztof Merkel (Mikołaj Betlejewski), Szymon Napora, Jakub Pytel, Krzysztof Rek, Tomasz Sobeczko (Marcin Ławicki), Grzegorz Stachowiak, Jakub Stokłosa

Trener: Tomasz Sobeczko