Poniedziałek, 3 czerwca 2024

imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Białe Jastrzębie pewnie pokonują gdańszczanki

16.01.2011 00:00 | 1 komentarz | mąka

W meczu XI kolejki PLHK zawodniczki UKH Białe Jastrzębie pod wodzą Zbigniewa Wróbla, pokonały na własnym lodowisku hokeistki z Gdańska 7:3.

Worek bramek otworzyła już 2. minucie Paulina Kulas strzelając bramkę po drużynowej akcji, którą przeprowadziły gospodynie. Od pierwszej tercji zawodniczki grały pewnie i do końca spotkania utrzymały prowadzenie.

Hokeistki z Gdańska starały się odrobić straty, niestety w jastrzębskim zespole dobrze spisywała się formacja obronna.

UKH Białe Jastrzębie po tej kolejce zajmuje 3 miejsce w Tabeli PLHK, lecz niweluje straty jakie ma do drugiego zespołu Polonii Bytom. Następne spotkanie odbędzie się 22 stycznia na wyjeździe, gdzie nasze zawodniczki podejmą KTH Krynica.