środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

Klub Siatkarski Racibórz przełamał falę pecha [ZDJĘCIA]

09.04.2022 18:13 | 0 komentarzy | tom

W Powiatowym Centrum Sportu odbył się mecz w ramach rozgrywek 2 ligi śląskiej w siatkówkę mężczyzn. Klub Siatkarski Racibórz zmierzył się z MKS Będzin, który zajmuje jedno miejsce niżej w tabeli.

Gospodarze zmęczeni po wczorajszym bardzo wyrównanym, ale niestety finalnie przegranym tie-breaku z Miasteczkiem Śląskim nie dali za wygraną. Od samego początku meczu pokazali, że łatwo kolejnych punktów nie oddadzą. Szybki pierwszy set do 12 dla KSR pokazał, że chłopaki są w świetnej formie. W połowie drugiego seta było małe załamanie, które doprowadziło do walki 27:25. W trzeciej i zarazem ostatniej części tego meczu gospodarze ponownie pokazali, że trzy punkty im się dzisiaj należą.

Klub Siatkarski Racibórz - VitaSUN MKS Będzin 3:0 (25:12, 27:25, 25:19)

KSR: Lorenz Maciej (Kpt.), Błaszczok Tomasz, Gonsior Marcin, Konieczny Kamil, Białuski Michał, Olszyna Kacper, Kosmala Rafał, Thym Michał, Jakubowski Piotr, Kasprzycki Kacper i Nadskakulski Kamil (L). Trener: Fratczak Bartosz.

Spotkanie sędziowali: Michał Pordzik, Jacek Neyman.