Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Odra Wodzisław wróciła z Bytomia bez punktów [WIDEO]

13.11.2021 16:15 | 0 komentarzy | dud

Odra Wodzisław przegrała 0:2 z Polonią Bytom w spotkaniu 17. kolejki rozgrywek III ligi.

Materiał wideo:

W pierwszej połowie kibice oglądali akcje z obu stron. Piłkę częściej mieli gospodarze, a nastawiona na kontry Odra solidnie się broniła przed własnym polem karnym. Kiedy Niebiesko-Czerwoni ruszali już z atakami, to praktycznie zawsze stanowiły one duże zagrożenie pod bramką Polonii. Odrze brakowało jednak zimnej krwi przy ostatnim podaniu oraz skuteczności. To dotyczy m.in. kilku dogodnych okazji, w których znalazł się Kamil Chiliński.

Podopieczni trenera Kamila Rakoczego również stanowili duże zagrożenie pod bramką Odry, a w kilku sytuacjach, doskonałe parady Michała Antkowiaka uchroniły Odrę przed stratą bramki. W drugiej części spotkania obraz gry bardzo przypominał, to co oglądano w pierwszej części spotkania. Odra starała się skarcić rywala po kontrataku, ale to Polonia dominowała. W 57. minucie dośrodkowanie z prawej strony, do piłki najwyżej wyskoczył zawodnik Polonii, Damian Celuch i mocnym strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Im bliżej końca spotkania, tym piłkarze Odry zaczęli się bardziej otwierać. Swoje szansę na zdobycie bramki miał Jan Borek. W doliczonym czasie gry gospodarze wykorzystali małą liczbę piłkarzy Odry wracających do obrony i za sprawą bramki Dawida Krzemienia, poloniści ustalili wynik spotkania i zdobyli trzy punkty.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski 2:0 (0:0)