Zameczek Czernica przegrał z Jednością Jejkowice [ZDJĘCIA]

19.10.2021 12:22 | 0 komentarzy | dud

W sobotnim meczu ligi okręgowej Zameczek Czernica przegrał u siebie z Jednością Jejkowice 1:2 (0:1).

Goście szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 6. minucie gola zdobył Patryk Szopa. Mający problemy kadrowe gospodarze prezentowali się słabo, a w dodatku w 35. minucie z kontuzją zszedł ich najlepszy strzelec Marcin Sobczak. Po zmianie stron Zameczek sprezentował Jedności druga bramkę. W 64. minucie do siatki trafił Krzysztof Wypchoł. Nadzieję na choćby punkt odżyły wśród miejscowych 10 minut później. Wtedy to po faulu na Patryku Łanoszce rzut karny wykorzystał Aleksander Szweda i Czernica złapała kontakt. Do końca meczu jednak już żadna bramka nie padła i trzy punkty pojechały do Jejkowic. W efekcie Zameczek spadł z 9. na 11. miejsce w tabeli, a Jedność awansowała z 10. na 8.

LKS Zameczek Czernica - LKS Jedność Jejkowice 1:2 (0:1)

• 0:1 - Patryk Szopa (6.)
  • 0:2 - Krzysztof Wypchoł (64.)
  • 1:2 - Aleksander Szweda (74. karny)

Czernica: Dmytro Svintsitskyi - Michał Świdergoł (87. Dawid Fugiel), Grzegorz Styczeń, Patryk Krzysztoń, Krzysztof Łaciok - Karol Bochenek, Mariusz Reguła - Aleksander Szweda, Szymon Kaizik, Mateusz Pawlak - Marcin Sobczak (35. Patryk Łanoszka).

Jejkowice: Jerzy Dyczka - Tomasz Berger, Grzegorz Makarski, Tomasz Czerny, Artur Elias (72. Franciszek Zynek), Kacper Powiecko, Mateusz Mitręga, Sebastian Margeciok (64. Arkadiusz Sokołowicz), Patryk Szopa (72. Szymon Cichecki), Artur Tecler (46. Krzysztof Wypchoł), Kamil Mrozek (54. Dawid Drozdowski).

Żółte kartki: Elias, Dyczka - Świdergoł, Krzysztoń, Styczeń, Kaizik.

Widzów: około 80.