Sygnały Gotartowice liderem B klasy rybnickiej [WIDEO]

11.10.2021 12:15 | 0 komentarzy | dud

W meczu 8. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa: Rybnik) drużyna Sygnały Gotartowice wygrała z ekipą Dąb Dębieńsko.

Materiał wideo:

Drużyna Sygnały Gotartowice wygrała siedem z ośmiu spotkań tego sezonu i z dorobkiem 21 punktów plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek. Dąb Dębieńsko zdobył pięć punktów i zajmuje miejsce dwunaste.

Spotkanie lepiej rozpoczął Dąb, ponieważ już w 12. minucie spotkania pierwszą bramkę zdobył Gabriel Bartoszek. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Jednak, zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania goście zdobyli bramkę wyrównującą. Mecz rozstrzygnął się w końcówce, kiedy to goście zdobyli dwie bramki i ostatecznie wygrali 3:1.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Dawid Chinc

Dąb Dębieńsko - Sygnały Gotartowice 1:3 (1:0)