Poltent Inter Krostoszowice rozgromił KP Kamień [WIDEO, ZDJĘCIA]

13.09.2021 11:11 | 0 komentarzy | dud, art
Ostatnia aktualizacja: 13.09.2021 20:34

W meczu 4. kolejki rybnickiej B klasy, Poltent Inter Krostoszowice pewnie wygrał z drużyną KP Kamień 6:1.

Materiał wideo:

Drużyna gospodarzy nie miała większych problemów z pokonaniem ekipy KP Kamień. Worek z bramkami otworzył w 30 minucie spotkania Arkadiusz Morciniec, który pewnie wykorzystał rzut karny. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1. Druga połowa to pełna dominacja drużyny z Krostoszowic.

Poltent Inter Krostoszowice po zwycięstwie 6:1 zajmuje siódme miejsce w tabeli, z dorobkiem siedmiu punktów. KP Kamień jest jedenasty, z dorobkiem dwóch punktów.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Dawid Chinc

Poltent Inter Krostoszowice - KP Kamień 6:1 (2:1)

Bramki: Morciniec (30.k.), (83.), Mołdrzyk (41.), Krzystała (52.k.), (72.), Korytowski (78.) - Wolski (45.+2.)

Poltent Inter: Szewczyk, Jasiak, Winkler, Krzystała, Mazurek, Oślizło, Rduch, Popek, Piechaczek, Hanc, Morciniec. Rezerwa: Hadam, T. Dróżdż, Korytowski, Mołdrzyk, Glenc. Trener: Piotr Dróżdż.

KP Kamień: Baran, Benek, Błaszczyk, Ferensztain, Horny, Nowak, Papuga, Pindur, Wolski, Wygaś, Bador. Rezerwa: Lewandowski, Zemlok. Trener: Filip Frydecki.