Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Pierwszy mecz barażowy dla Odry [ZDJĘCIA]

19.06.2021 22:51 | 18 komentarzy | PF

W pierwszym meczu barażowym o awans do 3 ligi Odra Wodzisław pokonała rezerwy Rakowa 2:1.

Spotkanie od początku lepiej ułożyło się dla podopiecznych Damiana Nowaka. W 6 minucie z kilku metrów uderzył Niko Abuladze. Piłkę z bramku musiał wyciągnąć bramkarz gości Oskar Kubik. W 22 minucie futbolowkę w bramce Rakowa umieścił Marcin Wodecki. Częstochowianie nie zamierzali się poddawać. W 28 minucie bramkę zdobył Hubert Tylec.

W drugiej połowie Raków zdecydowanie przejął inicjatywę, jednak nie potrafił postawić przysłowiowej kropki nad "i".

Rewanżowe spotkanie barażowe odbędzie się we wtorek (19. czerwca) o godzinie 16:00 w Częstochowie na boisku bocznym przy ulicy Limanowskiego.

Odra - Raków II 2:1 (2:1)