Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Jastrzębianie bez punktów w meczu z Legnicą [ZDJĘCIA]

05.05.2021 20:53 | 0 komentarzy | PF

W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 1:2.

Wynik dla jastrzębian otworzył już w piątej minucie Daniel Rumin gdy znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Miedzi i pewnym, płaskim uderzeniem dał prowadzenie GKSowi.  W 25. minucie Miedź przeprowadziła akcję, po której Roman znalazł się sam przed Drazikiem (zastąpił między słupkami Mariusza Pawełkę, który leczy kontuzję pleców)  i wyrównał stan meczu. Dopiero w  80 minucie Zieliński w prostej sytuacji pokonał Drazika i ostatecznie podopieczni Jarosława Skrobacza wywieźli z Jastrzębia trzy punkty.

5 maja, Jastrzębie-Zdrój, godz. 17:00

GKS Jastrzębie - Miedź Legnica 1:2 (1:1)

1:0 - Daniel Rumin 5’

1:1 - Joan Roman 25’

1:2 - Paweł Zieliński 80’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Aleksander Komor, Kryspin Szcześniak, Dawid Witkowski (83. Mateusz Słodowy), Łukasz Zejdler (83. Michał Bojdys), Farid Ali, Daniel Feruga (59. Jakub Apolinarski), Marek Mróz, Kamil Jadach (76. Dominik Szczęch), Daniel Rumin.

Miedź Legnica: Paweł Lenarcik - Marcin Biernat, Szymon Matuszek, Krzysztof Drzazga (87. Patryk Makuch), Daniel Pinillos, Kamil Zapolnik (72. Michał Bednarski), Paweł Tupaj, Damian Tront, Joan Roman (72. Marcin Garuch), Paweł Zieliński, Nemanja Mijusković.

Sędzia: Wojciech Krztoń

Żółte kartki: Feruga, Ali, Mróz (GKS) oraz Matuszek (Miedź).