Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

25.02.2021 10:51 | 8 komentarzy | kozz

W sparingu rozegranym w Nieboczowach w starciu dwóch czwartoligowców Odra Wodzisław pokonała Unię Turza Śląska 5:3.

Odra pokonała Unię [ZDJĘCIA]

Początkowo przeciwnikiem Turzy Śląskiej miał był trzecioligowy Pniówek Pawłowice, ale ostatecznie Unia zmierzyła się z Odrą Wodzisław. Było to ciekawe spotkanie, które obfitowało w wesoły futbol. Obie drużyny popełniały błędy z których raz jedni raz drudzy korzystali posyłając piłkę do bramki. Strzelanie zaczęła Unia i objęła prowadzenie po golu Bartosza Łyczki. Szybko po błędzie bramkarza odpowiedziała Odra i gola zdobył Piotr Zieliński. Po chwili Marcin Wodecki dał prowadzenie Odrze. Kilka minut później było już 3:1 dla wodzisławskiej ekipy prowadzonej przez trenera Arkadiusza Tracza, a na listę strzelców wpisał się Patryk Dudziński. Turzanie zdołali jeszcze przed przerwą wyrównać. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Sławomir Musiolik, a do stanu 3:3 doprowadził Michał Rycka. Po przerwie padły jeszcze dwa gole. Z rzutu karnego na 4:3 strzelił Artur Gać, a wynik rezultatem 5:3 zamknął Adrian Garcia Tabala.

Odra Wodzisław - Unia Turza 5:3 (3:3)

Zieliński, Wodecki, Dudziński, Gać, Tabala - Łyczko, Musiolik, Rycka.