Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Kabaret w IV lidze opolskiej

22.10.2020 15:31 | 0 komentarzy | dud

W IV lidze opolskiej zostaną w tym sezonie rozegrane aż 42 kolejki. Już teraz nie brakuje komicznych sytuacji.

Pierwsza "dziwna" sytuacja dotyczy meczu drużyn Małapanew Ozimek i Polonii Głubczyce. 10 października mecz został przerwany po 45 minutach z powodu ulewy, która przeszła nad stadionem w Ozimku. Wynik, który widniał na tablicy to 2:1 dla gospodarzy z Ozimka. OZPN zadecydował, że mecz zostanie dokończony w środę 21 października, o godzinie 16:30. Jednak goście nie pojawili się w Ozimku. Tym samym Polonię czeka walkower.

Druga sytuacja dotyczy meczu Porawie Większyce i Ruchu Zdzieszowice. Obie ekipy znajdują się w czołówce IV ligi. Mecz miał odbyć się 17 października na boisku Porawia, jednak ze względu na opady boisko nie nadawało się do gry. Spotkanie zostało przeniesione na stadion do Zdzieszowic, jednak ekipa z Większyc nie przyjechała na mecz. Decyzją OZPN-u Ruch Zdzieszowice wygrał ten mecz walkowerem.

Tym samym Ruch umocnił się na pozycji lidera IV ligi opolskiej.