środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Remis GKS-u Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec

22.01.2020 12:50 | 0 komentarzy | kozz

W meczu sparingowym rozegranym w Rybniku-Kamieniu pierwszoligowy GKS Jastrzębie zremisował 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec występującym w tej samej klasie rozgrywkowej.

Prowadzenie już w 8. minucie objęli podopieczni trenera Jarosława Skrobacza. Na listę strzelców wpisał się Daniel Liszka. Zagłębie Sosnowiec wyrównało na siedem minut przed końcem rywalizacji. Bramkę dla rywali zdobył Filip Karbowy.

Był to trzeci mecz sparingowy GKS-u w przerwie zimowej. Po wygranej 3:0 z MKS-em Kluczbork przyszła przegrana 1:2 z Piastem Gliwice. Dziś spotkanie z Zagłębiem zakończyło się remisem 1:1.

W sobotę, 25 stycznia o godzinie 11:00 rywalem jastrzębian będą trzecioligowe rezerwy Śląska Wrocław.

GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0)

Liszka 8. - Karbowy 83.

Skład GKS Jastrzębie:

GKS Jastrzębie (1 połowa): Leonid Otczenaszenko - Dominik Kulawiak, Michał Bojdys, Kamil Szymura (30. Bartosz Jaroszek), Daniel Liszka, Damian Tront, Marek Mróz, Łukasz Gajda, Kamil Jadach, Dominik Szczęch, Kamil Adamek.

GKS Jastrzębie (2 połowa): Grzegorz Drazik - Mateusz Słodowy, Michał Bojdys (60. Kamil Szymura), Bartosz Jaroszek, Dawid Gojny, Zawodnik testowany, Patryk Skórecki, Zawodnik testowany (86. Łukasz Gajda), Farid Ali, Wojciech Łaski, Kamil Adamek (64. Maciej Gaszka).