Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Wygrana ROW-u Rybnik [ZDJĘCIA]

25.11.2019 08:03 | 0 komentarzy | Olla

W 2. kolejce I ligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik pokonał Plon Błotnicę Strzelecką 3:0.

Rybniczanki w niedzielę rozegrały swój pierwszy mecz w I lidze futsalu. Zespół z Rybnika na prowadzenie w 5. minucie gry wyprowadziła Edyta Botor. Dziewięć minut później drugą bramkę dla gospodyń zdobyła Dominika Rosak. W 30. minucie spotkania na listę strzelczyń wpisała się Żaneta Sobota. Jak się później okazało – była to ostatnie bramka zdobyta w tym meczu.

TS ROW zapisał na swoim koncie pierwsze punkty. Zespół z Błotnicy Strzeleckiej w nowym sezonie zanotował drugą porażkę i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce TS ROW Rybnik zmierzy się z drużyną LKS Olimpia Osieczany. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 1 grudnia o godzinie 15:30 w Centrum Sportu i Rekreacji w Myślenicach.

TS ROW Rybnik – Plon Błotnica Strzelecka 3:0

Bramki: Edyta Botor (5.), Dominika Rosak (14.), Żaneta Sobota (30.)