Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

JKH GKS Jastrzębie w bardzo trudnej sytuacji

22.02.2019 09:58 | 0 komentarzy | dud

JKH GKS Jastrzębie przegrał trzecie spotkanie 1/4 finału Polskiej Ligi Hokeja na lodzie.

Sytuacja hokeistów z Jastrzębia jest bardzo trudna. Comarch Cracovia okazała się po raz trzeci lepsza od JKH, tym razem wygrywając w Jastrzębiu 3:0.

Ekipa z Krakowa przystąpiła do meczu z problemami w bramce, jednak nie wpłynęło to na ostateczny wynik spotkania. Goście wygrali pierwszą tercję 1:0 i do końca meczu nie oddali prowadzenia. Druga tercja należała do gospodarzy, jednak krążek nie wylądował w bramce gości.

Trzecia tercja to dominacja drużyny z Krakowa, która zdobyła w niej dwie bramki. Czwarte spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 24 lutego o godzinie 15:00 w Krakowie.

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)