Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Olimpia Wodzisław Śląski przegrywa z Grot-em Pabianice

27.01.2019 13:15 | 0 komentarzy | epi

W 17. kolejce 1 ligi koszykówki kobiet Olimpia Wodzisław Śląski przegrała z Grot-em TomiQ Pabianice

Już od pierwszych minut lepiej zagrały przyjezdne, dzięki czemu po pierwszej kwarcie prowadziły 16:12. W drugiej kwarcie Grot również był lepszy zwyciężając 15:13 i schodząc na przerwę z sześciopunktową przewagą. Po przerwie Olimpia starała się odrobić straty, wygrywając trzecią kwartę 13:10. Jednak w ostatniej odsłonie zespół z Pabianic przypieczętował zwycięstwo wygrywając czwartą kwartę 13:6 i cały mecz 54:44.

Najwięcej punktów dla Olimpii zdobyły Patrycja Jastrzębska i Klaudia Rutkowska, po 12. Olimpia Wodzisław Śląski plasuje się na 9 miejscu w tabeli I ligi.

Olimpia Wodzisław Śląski - Grot TomiQ Pabianice 44:54 (12:16, 13:15, 13:10, 6:13)

Olimpia Wodzisław Śląski: Marlena Jurzica 8, Maria Cichy 2, Justyna Kocon, Magdalena Jabłońska 5, Laura Cichy, Katarzyna Pawlik 3, Patrycja Jastrzębska 12, Klaudia Rutkowska 12, Natalia Rusińska 2