Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Porażka Olimpii Wodzisław Śląski

12.01.2019 19:25 | 0 komentarzy | epi

W 15. kolejce koszykarskiej I ligi kobiet Olimpia Wodzisław Śląski przegrała z MUKS Poznań

Olimpia Wodzisław Śląski po słabej grze w drugiej częsci spotkania przegrała 80:48 z MUKS Poznań. Po 5 minutach pierwszej kwarty gospodynie prowadziły 9:8, ale ostatecznie ta częśc zakończyła się wygraną MUKS-u 19:11. W drugiej kwarcie wodzisławianki wygrały 18:16, lecz na przerwę schodziły z sześciopunktową stratą. W kolejnych kwartach dużo lepsze były przyjezdne, które wygrały trzecią i czwartą kwartę odpowiednio 20:9 i 25:10. Olimpia Wodzisław Śląski jest na 9 miejscu w tabeli I ligi.

Najlepiej punktującą zawodniczką meczu została koszykarka drużyny gospodarzy Patrycja Jastrzębska, która zdobyła 18 punktów.

Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 48:80 (11:19, 18:16, 9:20, 10:25)

Olimpia Wodzisław Śląski: Marlena Jurzica 4, Maria Cichy, Justyna Kocon 5, Marzena Lamczyk, Paulina Hnida, Laura Cichy, Katarzyna Pawlik 4, Patrycja Jastrzębska 18, Klaudia Rutkowska 15, Natalia Rusińska 2