Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Cracovia przerwała dobrą passę JKH

11.01.2019 09:34 | 0 komentarzy | dud

W meczu 37. kolejki Polskiej Ligi Hokeja na lodzie, JKH GKS Jastrzębie przegrał z Comarch Cracovią.

Zawodnicy z Krakowa przerwali serię siedmiu wygranych meczów w lidze i pucharze JKH.

Goście dużo lepiej rozpoczęli mecz i już w pierwszej tercji wyszli na prowadzenie 2:0. W tym czasie w pełni kontrolowali przebieg spotkania. W drugiej części gry spotkanie wyrównało się. Cracovia wyszła na prowadzenie 3:0, jednak gospodarze potrafili zmniejszyć różnicę bramkową do jednego trafienia.

W ostatniej części gry gospodarze nie potrafili przebić się przez defensywę gości i wynik nie uległ zmianie.

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)