Czyżowice przegrały z Odrą [ZDJĘCIA]

01.09.2018 22:57 | 14 komentarzy | tom

W sobotę w Czyżowicach rozegrano mecz 5 kolejki klasy okręgowej. Miejscowy LKS zmierzył się z Odrą Wodzisław Śląski. Po równej pierwszej połowie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.

Gospodarze zdobyli pierwszą bramkę już w 6 minucie napędzając strachu przeciwnikom. Odra doprowadziła do wyrównania wyniku dokładnie 20 minut później. W drugiej części spotkania zdecydowanie przodował Wodzisław Śląski, który wyszedł na prowadzenie po bramce Artura Gacia w 66 minucie. Gościom było za mało i w 81 minucie po strzale Patryka Dudzińskiego piłka odbiła się od zawodnika gospodarzy i wpadła do bramki. Na zakończenie do wyniku dołożył się Kacper Malinowski.

LKS Naprzód Czyżowice - APN Odra Wodzisław Śląski 1:4 (1:1)

Bramki: Mateusz Szuścik 6., Paweł Zdumek 83.-sam - Patryk Dudziński 26., Artur Gać 66., Kacper Malinowski 89.

Żółte kartki: Sebastian Buko (Czyżowice) - Adrian Niemyjski (Wodzisław).

Czyżowice: Szymon Kamczyk Jakub Danieluk (72. Patryk Goły), Dawid Szymura, Artur Sosna, Artur Kurasz, Sebastian Buko (82 Adrian Wierzgoń), Mateusz Szuścik, Paweł Zdunek, Mateusz Buko (70. Patryk Adamczyk), Mateusz Danieluk, Kamil Kaczorowski (82. Oliwer Podeszwa). Trener: Antoni Jeleń.

Wodzisław Śl: Marcin Musioł, Piotr Górnicki Artur Gać, Błażej Szczepanek (79. Kasprzyk Mateusz), Piotr Zieliński (76. Kacper Malinowski), Adam Niemyjski (70. Grzegorz Gojny), Patryk Dudziński (84. Rafał Czogalik), Damian Tarka, Krzysztof Krzyżok, Jarosław Wieczorek, Piotr Szymiczek. Trener: Ryszard Wieczorek.