imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Walcząca o utrzymanie Unia Racibórz nie podołała rezerwom Podbeskidzia

07.05.2018 11:58 | 0 komentarzy | ango

Bez punktów i z bagażem trzech goli wróciła z Bielska drużyna Unii Racibórz.

Mecz 24 kolejki Haiz IV Ligi pomiędzy Podbeskidziem II Bielsko - Biała a Unią Racibórz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy nie potrafili wykorzystać wielu dogodnych sytuacji. Pierwsza bramka padła tuż przed samą przerwą, a bramkę dla Podbeskidzia zdobył Sładek z rzutu karnego. Dwanaście minut po przerwie było już 2:0, po raz drugi w tym meczu trafił Sładek. W końcówce spotkania wynik ustalił Smolarz strzelając na 3:0

Bramki: Sładek 2, Smolarz

Podbeskidzie II Bielsko-Biała: Fabisiak, Gurgenidze, Gibas, Moskwik, Jaroch (5. Pindera, 77. Jaworski), Matuszczyk (46. Kręcichwost), Podgórski, Walkiewicz, Kolar (60. Smolarz), Gach (46. Gutowski), Sładek

KS Unia Racibórz: Adamiec, Plewa (40. Wowra), Mizia, Woniakowski (46. Pientka), Łątkowski (82. Trzeciak), Prusicki (85.Trzęsiński), Remień, Tront (17. Zapotoczny), Gałecki, Migus (58. Domin), Czerepak