Poniedziałek, 3 czerwca 2024

imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Klaudiusz Wojaczek wygrał turniej skata

09.11.2017 16:02 | 0 komentarzy | kozz

5 listopada odbył się XVIII turniej w skacie sportowym o puchar starosty powiatu raciborskiego w którym startowało 87 zawodników z 28 klubów sportowych z terenu powiatu raciborskiego oraz powiatu rybnickiego i wodzisławskiego.

Od lewej strony stoją: Starosta raciborski Ryszard Winiarski, Prezes Okręgowego Związku Skata Alojzy Huwer, zawodnicy Stefan Chlebik, Klaudiusz Wojaczek, Józef Marcol, Prezes MTKKF Józef Armatys.

Organizatorem turnieju tradycyjnie było Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Raciborzu.

W rozegranych 96 rozdaniach po pięciogodzinnej rywalizacji zwycięzcami zostali:

1. Klaudiusz Wojaczek z LKS Lyski
  2. Stefan Chlebik z Herkulesa Rydułtowy
  3. Józef Marcol z TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Puchar wraz z nagrodami wręczył osobiście starosta raciborski Ryszard Winiarski. Z terenu powiatu raciborskiego najlepszym zawodnikiem był Rudolf Broża z LKS Górki Śląskie, który zajął 6. miejsce.

Dodatkowo nagrody rzeczowe dla zawodników, którzy zajęli miejsce od 4 do 10 zostały wręczone przez prezesa MTKKF Józefa Armatysa.