imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Piotr Bysiec ratuje remis dla Bełku [ZDJĘCIA]

18.09.2017 09:27 | 6 komentarzy | pm

Bardzo dramatyczny przebiegł miał mecz w Bełku.

W 6. kolejce walki o mistrzostwo IV ligi, do Bełku przyjechała ekipa GKS Radziechowy-Wieprz. Obie drużyny nieźle spisywały się w pierwszych meczach tegorocznego sezonu. Kibice mogli więc liczyć, że zobaczą wyrównane spotkanie i tak też było.
W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Po zmianie stron pierwszy na listę strzelców wpisał się Rafał Wybierek, który wykorzystał rzut karny. Goście nie podłamali się utratą bramki i zdołali najpierw wyrównać, a w 86. minucie wyjść na prowadzenie. Gdy wydawało się, że komplet punktów wywalczą przyjezdni, w doliczonym czasie gry bramkę na 2:2 strzelił Bysiec, ratując tym samym remis dla podopiecznych Jarosława Kupisa.