Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Lyski rozgromiły Rudę Kozielską

31.08.2015 16:20 | 0 komentarzy | ACH

W niedzielne popołudnie na boisku w Rudzie Kozielskeij został rozegrany mecz drugiej grupy raciborkskiej B klasy, pomiędzy miejscowym LKS Ruda  Kozielska a LKSem Lyski. Przyjezdni rozgromili gospodarzy strzelając im cztery bramki.

Od początku meczu na boisku widoczna była przewaga podopiecznych trenera Damiana Cicheckiego. W 16. minucie prowadzenie gościom dał Bronisław Kłosek, który pod koniec pierwszej połowy podwyższył wynik meczu na 0:3. Drugą bramkę dla drużyny z Lysek zdobył w 41. minucie Szymon Przygoda. Na przerwę przyjezdni schodzili z zapasem trzech bramek. Druga odsłona meczu to nadal dominacja drużyny gości i wprowadzony w drugiej połowie, Tomasz Langer w 70. minucie ustala wynik meczu na 0:4.

LKS Ruda Kozielska- LKS Lyski 0:4 ( 0:3)

Bronisław Kłosek 16., 45., Szymon Przygoda 41., Tomasz Langer 70.

Żółte kartki: Marcin Orawiec 42., Mateusz Janus 85. ( obaj LKS Lyski)

Sędziowali: Sebastian Stopa, Grzegorz Piwowarczyk, Leszek Węglorz ( KS Racibórz)

LKS Ruda Kozielska: Krzysztof Musioł, Marian Bachrej, Marcin Adamiak, Łucjan Węglorz, Jakub Raciborski, Zygmunt Kręcichwost, Andrzej Adamiak, Rafał Musioł ( 63. Adam Krawiec), Daniel Krawiec, Dawid Gancorz, Andrzej Stronczyński ( 75. Michał Belkius) oraz Oliwer Miera. Opiekun drużyny: Łucjan Węglorz, masażysta: Agnieszka Belkius, obsługa medyczna: Roman Węglorz, kieronik drużyny: Marcin Adamiak.

LKS Lyski: Kamil Filusz, Zbigniew Dyczka ( 59. Tomasz Langer), Krzysztof Janoszek, Marcin Orawiec, Szymon Przygoda, Dawid Machoczek ( 75. Grzegorz Pytlik), Adrian Czogała, Kamil Gawlyta, Dawid Nieszporek ( 61. Mateusz Janus), Bronisław Kłosek, Łukasz Kuczera ( 77. Arkadiusz Tolka) oraz Krystian Szweda. Trener: Damian Cichecki, kieronik drużyny: Stanisław Kuczera.